Zájezdy do sklípků

Nejenom výtečná vína, ale i skvělý zážitek a mnoho dalšího Vám nabízíme během zájezdů do sklípů za našimi vinaři. Můžete se s námi podívat nejenom k českým vinařům, ale zavezeme Vás i do krásné oblasti Friuli-Venezia Giulia v Itálii.

Zájezd do Itálie:

Zájezd do Itálie je většinou plánovaný na prodloužený víkend, od čtvrtka do neděle. Během tohoto víkendu ochutnáte známá  i neznámá vína přímo na vinicích u našich vinařů, užijete se krásný pohled na jedinečnou krajinu Friuli-Venezia Giulia.

Doprava je zajištěna minivanem, který Vás vyzvedne a následně zas zpět zaveze na předem smluvené místo, proto můžeme zajistit zájezd až pro 8 osob.

Ubytovat se můžete v krásném zámečku Castello di Buttrio, který se nachází mezi vinicemi nad malebnou krajinou městečka Buttrio, nebo se můžete ubytovat v hotelu Villa Augusta na ostrově Grado kousek od pláže.

Během zájezdu zajišťujeme i stravování. Snídaně jsou podávány přímo na hotelu a během dne u ochutnávek vín budou podávány vybrané sýry, šunky a salámy z této oblasti. Na obědy a večeře Vás můžeme zavést do místních restaurací, kde si můžete vychutnat jedinečný kulinářský zážitek.

Jelikož je v této oblasti většinu roku příznivé počasí, je zde i možnost strávit určitou část dne na pláži u moře.

zájezdy